HomeO firmie

O Firmie

Wszystko zaczęło się ponad 40 lat temu…….

W 1970 r, młody rzemieślnik,  Jerzy Grud postanowił otworzyć swoją pierwszą firmę, która na początku świadczyła  usługi remontowe, głównie malowanie. Zdobyta wiedza, a także wizjonerstwo właściciela skierowały działalność firmy w kierunku handlowym. I tak w 1991 r. powstał pierwszy sklep na ul. Opawskiej 65 w Raciborzu. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na materiały budowlane, Jerzy Grud, postanowił poszerzyć swoją firmę o Hurtownię Budowlaną na ul. Rybnickiej i drugi sklep na ul. Nowej.

o nas 1W 1996 r. ze względu na lepszą lokalizacje w centrum miasta,  Hurtownię z ul. Rybnickiej przeniesiono na ul. Kolejową 19a, gdzie siedziba firmy mieści się do dziś. Rok później w Raciborzu miała miejsce powódź tysiąclecia. Hurtownia została całkowicie zalana , a sprzątanie i odbudowa trwała wiele miesięcy. Wspólna praca właściciela i wszystkich pracowników przyśpieszyła powrót firmy na rynek lokalny.

W 1999r. powstało Centrum Materiałów Budowlanych przy ul. Kolejowej 10 a (Rampa Kolejowa), niedaleko głównej siedziby, w ten sposób firma uzupełniła swój asortyment o tzw. ciężkie materiały budowlane. Wychodząc naprzeciw klientom „ u Gruda”  dostępne były materiały od fundamentów, aż po dach.

Dziś jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem z bogatą historią i doświadczeniem.
o nas 2

Nasza firmę tworzy: Hurtownia Farb i Centrum Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad dwadzieścia osób, w tym pięć kobiet. A większość pracowników jest z nami od początku powstania firmy, co pozytywnie wpływa na fachowość w kontakcie z klientami. Profesjonalna i miła obsługa jest naszą wizytówką od lat. Przywiązujemy uwagę do szkoleń i nowych technologii, a nasi pracownicy posiadają wiedzę opartą o praktyczne umiejętności..  

 

pracownicyStale rozbudowywana strategia firmy, a także wizjonerstwo właściciela , uczyniły z nas stabilną i konkurencyjną firmę  na rynku lokalnym. W swoim asortymencie posiadamy największy wybór farb i mieszalników w regionie.  Posiadamy szeroką gamę produktów od standardowych po ekskluzywne, a przy tym dostępne na każdą kieszeń.  Jesteśmy głównym przedstawicielem w regionie znanych i renomowanych  marek min.  Caparol , Ceresit, Sigma, Sika. Stale się rozwijamy, bierzemy udział w licznych inwestycjach, udzielamy się społecznie.

Szczególną uwagę przywiązujemy do kontaktu z klientami, poświęcony im czas, a także fachowa pomoc, uczyniła z nas firmę, do której wraca się przy okazji kolejnego remontu…


Zapraszamy!!!

 

GALERIA BARW

P.U.H. JERZY GRUD HURTOWNIA FARB
ul.Kościuszki 6
47-400 Racibórz

Godz. otwarcia:
pn-pt: 07:00-18:00
sob.: 08:00-14:00

Tel. 32/415 30 15
Kom. 696 455 148

 
Wykonanie: RaciborskieMedia.pl & SOFT-ib.pl